preloader

info@vanbirliknakliyat.com

Vanbirlik Nakliyat Lojistik Uluslararası Taşımacılık

VANBİRLİK VE DOĞU AKDENİZ OLARAK

R1 - N2 - C2 - K1 BELGELERLE ULAŞTIRMA

BAKANLIĞINDA TANIMLIDIR

Vanbirlik Nakliyat Lojistik Uluslararası Taşımacılık

Hakkımızda

 Vanbirlik Taşımacılık 01.01.1996 tarihinde, Van Güler Van Gölü firmalarının iştirakiyle kurulmuş olup,Şuan Van Güler,Van Gölü,Erciçli Nakliyatın birleşimi ile Hizmet vermektedir. Tüm Türkiye çapında her türlü yasal emtiaları, dünya standartları kalitesiyle istenilen bölgelere sevk etmektedir.     
Vanbirlik Nakliyat Kargo Turizim Gıd. San.Ve Tic. Ltd. Şti.  Türkiyede tek kuruluş olarak yepyeni bir hizmet öncülüğü ile müşterilerine hizmet vermeye başlamış, profesyonel idari kadrosunu uzman, kalifiye elemanlarla tamamlamış, her geçen gün genişleyen araç parkıyla kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.
     Vanbirlik Nakliyat Kargo Turizim Gıd.San.ve tic. Ltd. Şti. müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış dev acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.
     Ticari ürünlerin naklinde ürünlere ait sevk irsaliyesi ve faturalar titizlilikle yerine ulaştırılmaktadır.
Vanbirlik Uluslararası Taşımacılık Sektöründede Cmr Sigortalı,Tır karneli,C2 Belgeli şekilde hizmet vermektedir.Uluslararası Yüklerinizde Parsiyel Komple Şeklinde Taşımacılık yapmaktadır.Tüm Dünyayı Ayağınıza Taşıyoruz.